Manželská posteľ s úložným priestorom pre náročných

Manželská posteľ s úložným priestorom je vhodná predovšetkým pre všetkých tých, ktorí nemajú v domácnosti priestor navyše. Úložný priestor môžete využiť na odkladanie rozličných vecí. Či už na odkladanie hračiek, domácich prostriedkov, oblečenia a podobne. Väčšina užívateľov využíva manželské postele s úložným priestorom na odkladanie posteľnej bielizne, no z hygienických dôvodov sa to neodporúča.

Ak obzeráte manželskú posteľ s úložným priestorom, je dôležité všimnúť si či má posteľ v cene aj rošt, alebo nie. Ak je manželská posteľ s úložným priestorom v ponuke bez roštu, mali by ste si zakúpiť rošt s bočným výklopom, aby ste sa mohli dostať do úložného priestoru jednoducho a bez výraznejšej námahy. Pri výbere roštov je dôležité brať ohľad na váhu užívateľa a či budete posteľ užívať dvaja alebo jeden.

manzelska-postel

Veľmi populárnymi sa v súčasnosti stali drevené manželské postele. Manželská posteľ s úložným priestorom je dostupná aj v tomto drevenom prevedení.  Zákazník tak získava nielen moderný dizajn, ale aj manželskú posteľ s praktickým využitím. Drevená manželská posteľ s úložným priestorom dokáže svojou pevnosťou a masívnosťou poskytnúť užívateľom dostatok pohodlia. Zabudovanie úložného priestoru je jednoduchšie v prípade drevených postelí z drevotriesky ako z masívu. Najjednoduchším spôsobom je použitie konštrukcie postele, na ktorú sa následne osadí vyklápací rošt. Po otvorení roštu (vyklopení) sa Vám sprístupní úložný priestor. Úložný priestor je pod celou plochou matracu, takže dokáže pojať aj predmety väčších rozmerov. Takýmto spôsobom uložené predmety je odporúčané skladovať v igelitových vreciach, keďže pod matracom nie je možné zaručiť bezprašnosť.

Okrem drevených postelí je v dnešnej dobe k dispozícii aj čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom. Ak preferujete kovové manželské postele, v takom prevedení sa s úložným priestorom nezvyknú vyrábať. Spôsob, akým je úložný priestor do postele zakomponovaný, závisí hlavne od jej konštrukcie. Pri niektorých druhoch postele, ako sú napríklad spomínané kovové postele, sa pre prílišnú komplikovanosť často od úložného priestoru upúšťa. Pod manželskou posteľou tak zostáva nevyužitý priestor. Náhradným riešením môže byť v tomto prípade použitie boxov na kolieskach, ktoré sa pod posteľ zasúvajú. Tieto boxy by mali byť uzatvárateľné s hladkým povrchom. Výsledným efektom sú manželské postele s úložným priestorom a s dostatočným objemom. Viacerých zákazníkov však odrádza predstava narušenia estetického dojmu miestnosti použitím plastových boxov neladiacich so zvyškom miestnosti .

Manželská posteľ s úložným priestorom je predávaná vo väčšine prípadoch spolu s pripevneným matracom na vyklápacom systéme. Nie je teda potrebné dokupovať matrace samostatne.

Cena manželskej postele s úložným priestorom sa pohybuje vo výške niekoľkých sto eur. Mení sa v závislosti od jej dizajnu a rozmerov.

4.5/5 - (2 votes)