Po čom muži túžia na Vianoce

Nákupné centrá sú už vyzdobené vianočnými dekoráciami, z rádií znejú vianočné koledy, na námestiach to žije vianočnými trhmi. Áno, Vianoce sú predo dvermi a s nimi aj otázka, aký darček kúpiť svojim blízkym. Pre ženy tu máme zopár rád, čo by mohlo potešiť našich manželov a partnerov. Musíte však vedieť, aký je ten váš typ.

 

Cestovateľské typy

Mnohých mužov lákajú vzdialené exotické krajiny, fascinujúca história či divoká príroda. Doma dlho neobsedia a hneď by najradšej vyrazili na cesty. Možno medzi takých patrí aj ten váš. V tom prípade zájdite do dobrej cestovky a vyberte mu atraktívny poznávací zájazd. Zvoľte destinácie, po ktorých vždy túžil, bude skákať od radosti.

Športové typy

Má ten váš športového ducha? Miluje šport? Problém vyriešený! Zaobstarajte mu výbavu, ktorú potrebuje k svojmu športu. Alebo iná alternatíva – ak chodieva pravidelne do posilňovne, kúpte mu vhodný výživový doplnok, napríklad hovädzí proteín. A určite sa dá niečo vymyslieť aj pre pasívnych športovcov. Vstupenky na zápas MMA alebo futbal – a máte to!

Praktické typy

A čo ak je váš drahý domáci majster? Kúpte mu niečo nové do jeho dielničky! Nepochybujte o tom, že by ho potešilo vhodné pracovné náradie, náhradné diely alebo príslušenstvo. Uznávame, že vybrať to správne je pre ženy tvrdý oriešok, nechajte si radšej poradiť od jeho známych. Možno zistíte, že by potreboval diamantové kotúče a vianočný darček máte vyriešený.

Čitateľské typy

Do dielničky by ten váš nikdy ani nevkročil, zato v knižnici alebo kníhkupectvách je takmer stále. Pri knihomoľoch nie je čo riešiť, treba mu kúpiť knihu. Dajte si však pozor, aby ste vybrali jeho obľúbený žáner, obľúbeného autora a vybrali knihu, ktorú už predtým nečítal. Skúste nenápadne spolu o tom hodiť reč, aby ste sa nepomýlili.

Pôžitkárske typy

Takmer každý muž je tak trochu hedonista. Samozrejme, každý si vychutnáva život po svojom. Niekto obľubuje dobré víno, niekto koňak, niekto zasa whisky či domáce destiláty. Potom je to jednoduché, dajte mu pod stromček fľašu kvalitného alkoholu. A čo ak je pôžitkárstvo zlozvykom? Prižmúrte nad tým oko. Keď je ten váš nepolepšiteľný fajčiar, poteší ho napríklad štýlová drevená fajka.

Rate this post