Vianoce sú už skoro za dverami, máte vybraté darčeky?

Čo kúpiť komu na Vianoce sú pre niekoho každoročné galeje, pre iného veľkou radosťou. Niekomu totiž nakupovanie darčekov pre druhých prirodzene ide, niekoho zas ani za svet nemôže napadnúť, čo by jeho blízkych mohlo potešiť...

Ak patríte k tým, kto si s darčekmi každoročne láme hlavu, máme pre vás pár rád, ktoré by sa vám mohli hodiť:

1. Ako sa anglicky hovorí „think outside of the box“

Čo v podstate znamená,  aby ste zahodili všetky koncepty, ktoré o darčekoch máte a mysleli inovatívne. Nebojte sa byť trúfalí a kúpiť niečo nezvyčajné. Viete o tom, že sestra už má opotrebovaný kompresor v aute a potrebuje už vymeniť, neváhajte a kúpte jej ho ešte predtým ako to urobí ona sama. Dali si vaši rodičia postaviť bazén? Určite sa im bude hodiť robotický bazénový vysávač!

2. Nenápadne sa ich spýtajte

Okľukou. Vlastne sa ich vôbec nepýtajte, ale dajte im šancu, aby vám to povedali sami. Začnite napríklad hovoriť o tom, že by ste potrebovali nové lyžiarky a že už sa tešíte ako ich pôjdete nakupovať. Možno vám sami prezradia, čo potrebujú oni.

3. Koníčky. Tie skoro nikdy nesklamú

Pozrite sa na to, čo radi robia a skúste, či by ste ich vedeli niečím potešiť v tejto oblasti. Nikdy nesklamú lístky na koncert obľúbenej kapely. Pre milovníkov aktívneho relaxu bývajú skvelým darčekom celodenné vstupenky do aqua parku či wellness sveta.

4. Vyrobte im niečo vlastnými rukami

Osobité darčeky, ktoré ste vlastnoručne vyrobili potešia zaručene vždy. Sú totiž od srdca.

Rate this post