Zázraky existujú

Hlbšie už Jana padnúť nemohla. Bola bez práce, čerstvo rozvedený a s malými troma deťmi. Nechceli ju nikde zamestnať. Brala rôzne brigády a odkázaná na pomoc priateľov a rodiny. Napriek veľkej pomoci však boli niekedy dni, kedy nemali pomaly čo do úst. Alimenty od bývalého ešte nikdy nevidela aj keď boli súdne prikázané. Ale viete aká býva v týchto prípadoch realita...

Brigády, ktoré mala boli rôzneho druhu. Od upratovania, cez stráženie detí až po roznášanie letákov. Pár krát dokonca za peniaze darovala krvnú plazmu. Bola  schopná pre peniaze urobiť čokoľvek.  Raz videla inzerát ppc reklama hľadá teba – tak sa prihlásila a získala dlhodobejšiu brigádu. Ale asi len na tri mesiace. Finančne si síce na istú dobu trochu polepšila, ale za chvíľku to bolo tam, kde to bolo na začiatku...

Jej kamarátka Soňa jej bola celú dobu na blízku a snažila sa jej akokoľvek pomôcť. Už dlho jej vravela, že jej osud sa zlepší a podmienky budú pre ňu zas pozitívne , ale Jana jej neverila. Alebo nedokázala veriť. Soňa si však stála za svojim a chcela svoje slová potvrdiť kartovým výkladom. Jana na veľké presviedčanie súhlasila a Soňa jej urobila mesačný horoskop.

Bol to horoskop nabitý pozitívnymi zmenami. Od práce, cez lásku až po finančný blahobyt. Jana doteraz nevie či si to Soňa skrátka vymyslela, aby docielila placebo efekt, alebo skutočne to mal pre ňu osud nachystané, pretože ešte v ten mesiac získala fajn prácu, priateľa a za nedlho aj nádherný byt..

Každopádne jedno alebo druhé, zafungovalo to, Jana si nevie svoj terajší život vynachváliť a je z nej úspešná redaktorka novín, ktoré sa zaoberajú ťažkou životnou finančnou /nielen, ale najmä/ situáciu Pretože najlepšie sa píše od srdca a z prežitku.

Nikdy neviete, kedy sa vám život zmení k lepšiemu, len neprestávajte veriť. Sny sa plnia a zázraky existujú!

Rate this post