Kvalitné značky bicyklov sa vyrábajú aj u nás. Spoznajte najznámejšie slovenské bicykle.

Pri starostlivom výbere bicykla sa nemusíte spoliehať len na zahraničných producentov. Výrobcov, ktorí si na svojich produktoch dávajú naozaj záležať, totiž nájdete aj na Slovensku. Nezáleží na tom, či hľadáte horský, trekový, cestný, BMX, mestský alebo elektrobicykel. Slovenské bicykle ponúkajú široké možnosti výberu pre všetkých.

Výrobca bicyklov CTM Bikes funguje od roku 1999

Za vznikom spoločnosti CTM Bikes stála od začiatku vášeň pre bicykle. Tá poháňala zakladateľov tejto značky k neustálemu zlepšovaniu a inovatívnym prístupom vo výrobe. Aj vďaka tomu je firma schopná konkurovať i značkám, ktoré sa na trhu objavili už dávnejšie.

Okrem bohatého portfólia slovenských bicyklov ponúka pre všetkých oddaných cyklistov príslušenstvo, oblečenie a komponenty CTM. Spoločnosť nezabúda ani na najmenších, pre ktorých vyrába obľúbené detské bicykle.

Hurbanovský Kenzel vyváža bicykle do celej Európy

Známy výrobca bicyklov z Podunajskej nížiny uvádza, že tajomstvo úspechu značky Kenzel spočíva v spojení vysokej funkcionality a komfortu. Snahou tejto spoločnosti je vyrábať bicykle pre celú rodinu, a to od modelov pre deti až po cestné, horské, mestské bicykle či e-biky. Od jej vzniku v roku 1991 sa značka Kenzel neustále zlepšovala, čím si vyslúžila pevné miesto medzi ostatnými výrobcami bicyklov.

Značky Mayo a Dema v ničom nezaostávajú

Výroba bicyklov značky Dema prebieha v Senici, pričom sa sústreďuje najmä na moderný dizajn a kvalitné komponenty určené pre profesionálnych, ale aj rekreačných cyklistov, juniorov a deti. Úspech spoločnosti je výsledkom dlhoročných skúseností vo výrobe, neustáleho monitorovania konkurencie a trendov, ako aj pravidelného vzdelávania sa.

Značka Mayo sa zameriava najmä na výrobu športových a detských bicyklov. Za najdôležitejšie považuje držať krok s aktuálnym trendom vývoja bicyklov. Usiluje sa prinášať na domáci aj zahraničný trh moderné bicykle s vysokou kvalitou komponentov, atraktívnym dizajnom a unikátnymi prvkami v konštrukcii rámov.

Rate this post