Ak niečo veľmi chcete, musíte to veľmi chcieť a následne pustiť, potom sa vám to splní…

Je to paradox vesmíru. Ale zaručene to funguje.

Najprv musíte vedieť, čo chcete. Mať jasnú víziu, predstavu. To je základ. Keď viete, čo chcete je to základný stavebný pilier k uskutočneniu vášho snu. A je úplne jedno, či je vašim snom prerábanie bytu, na ktoré nemáte peniaze . Ak viete, že chcete presne takú obývačku ako je v katalógu moderné obývačky s kuchyňou, máte víziu, a to je to najdôležitejšie.  Nestarajte sa o to, ako sa to stane. Stačí vám presná, jasná a silná vízia.

Ďalším krokom je, že to musíte vášnivo chcieť. Dať do toho snu celé svoje srdce. Silnú emóciu. Silná emócia, je tým správnym motorom, ktorý poháňa sny. Musíte tomu stopercentne veriť, veriť tomu, že sa to môže uskutočniť, alebo ešte lepšie, že sa to už vlastne uskutočňuje, už sa vám ten sen plní. Ako keď ste si objednali konferenčný stolík z internetu. Viete, že zásielka je už objednaná a je na ceste k vám.

Ďalším dôležitým krokom je to, že to prijmete ako pravdu. Celé a bezpodmienečne. Už sa to proste stalo a vy na tom trváte dlhodobo. Je to proste tak. A vy sa tak správate. Vy sa podľa toho, už chováte. Ako keby váš sen už bol realitou.

Posledným krokom je celé to pustiť. Je to trochu paradoxné, ale v tom spočíva to kúzlo. Viete, že váš sen sa už deje ale nelipnete na jeho zmanifestovaní sa. Viete, že všetko je perfektné tak ako je, a vy k svojmu vnútornému šťastiu nepotrebujete už nič viac...

Vôbec sa nestarajte o to ako sa daná vec stane realitou. Proces samotný nechajte na vesmír. A paradoxne viete, že všetko je dokonalé už teraz presne tak ako je a vy nič nepotrebujete. Potom sa vám splní všetko.

Rate this post